Showtime

Fjolla Morina: Nuk dua lule, por vetura të shtrenjta

10/09/2019 16:31
nga:L I

Fjolla Morina ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic.

Në bazë të videove që ajo ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, flitet për jetën luksoze.

Në videon e publikuar këngëtarja thotë se nuk i do lulet por makinat e shtrenjta.

“Unë dua me i pasë veturat e shtrenjta e jo lule”, thotë Fjolla gjatë kësaj kënge.

Përveç se në këngë, këngëtarja e ka treguar shpeshherë jetën e shtrenjtë që bën, ku ekspozimi i makina, rrobave nga markat më të shtrenjta nuk ka munguar.

Ndryshe, Fjolla Morina ka dhe dy vajza, Alyah dhe Lediana./GazetaBlic