Showtime

Feston ditëlindjen, Baby G ka një urim të veçantë për Getinjon

06/13/2018 13:03
nga:L I

Reperi Getinjo sot feston ditëlindjen e tij të 28-të.

Dhe në mesin e urimeve të shumta ai pranoj edhe një të rrallë, nga një person që ndoshta nuk e keni pritur se do t’ia thotë këto fjalë.

BabyGee, këngëtarja e cila dikur ishte në të njëjtin label me vëllezërit Aliu ka zgjedhur fjalë zemre për reperin, mikun me të cilin pas daljes nga ‘On Records’ i kishin prishru raportet.

”Urime ditëlindjen Getinjo, të vërtetit gjithmonë qëndrojnë, deri në fund. Miku im i përjetshëm”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se dikur, pas raporteve të prishura ata kohë pas kohe realizonin video kundrejt njëri-tjetrit të cilat i publikonin në internet dhe qarkullonin në mediat online.

01/06/2019 12:07

Getinjo: ‘Gjumi ma i miri është ai 10 minutshi qe t’nxe n’karrike’