Showtime

Fero publikon videoklipin e ri të titulluar “Veni 1”

06/13/2018 18:36
nga:FL.B

Hip hop artisti i ri, Fero, ka publikuar projektin e ri të tij.

Ashtu siç kishte paralajmëruar shumë kohë më parë për renditjen e këngëve të ardhshme të tij, radha ishte për këngën “Veni 1”, apo “vendi i parë”.

Në një kilp me skena interesante, reperi shfaqet ndryshe nga paraqitjet e kaluara.

Kënga është punuar në muzikë nga ZzapnChriss, kurse videoklipi është punuar nga FilmNation.

Teksti është shkruar nga vet reperi, kurse prodhimi i projektit i takon labelit On Records.

Ky projekt është pasues për këngët “S’ka konkurrencë” dhe “Mamacita”.

“S’ka konkurrencë” me reperin Rina Balaj tashmë ka arritur 11 milionë klikime.

01/19/2019 18:57

Çka i kishte ndodhur Feros tri vite më parë në një koncert, ja çka thotë ky reper!