Showtime

Fero kopjon Ledrin në klipin e ri?

06/13/2018 19:33
nga:FL.B

Artistët shqiptarë tashmë kanë filluar projektet e reja që do bëhen ‘hite’ gjatë verës.

Pak më parë është Fero ky që ka sjell këngën e re “Veni 1”, ku vërehet një gërshëtim i fjalëve që ka përdorur më herët në projektin e ri.

Kjo këngë ritmike padyshim se do pritet mirë dhe pëlqehet nga publiku siç është rasti me këngët paraprake, të cilat numërojnë qindra e miliona klikime në Youtube.

Ajo që tërheq vëmendje është kur në videoklip Ledri dhe Fero bëjnë veprime të njejta në makinë, ku lë të kuptohet se ky i fundit kopjon Ledrin tek kënga “SRMN”.

Për më shumë shikoni fotot dhe projektet në vazhdim./lajmi.net

10/06/2018 20:16

Fero lanson këngën ‘Bona famë’