Showtime

A është kjo prezantuesja më seksi në Kosovë?

02/14/2018 21:19
nga:E Sh

Kanë kaluar një dekadë që kur Arbnora Ademaj kishte fituar kurorën e ‘Miss Kosova’ 2007 epitet të cilin e zotëron edhe në ditët e sotme,  shkruan Gazeta Blic.

Ajo shquhet për linjat trupore perfekte madje këto i ka fituar gjatë punës së vazhdueshme që ajo bënë në palestër. Arbnora është aktive edhe në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme duke mos munguar ato seksi, dhe tejet provokuese.

Por, në këtë të fundit ju befason me pamjen e mrekullueshme që ka. Shikojeni dhe binduni..

Ndryshe, ajo tani është prezantuese, madje cilësohet si prezantuesja më seksi në Kosovë. Është e pranishme në emisionin ‘Sport Plus’, në televizionin publik të Kosovës. /©GazetaBlic./

 

 

04/17/2018 14:44

Tri vajzat e shoubizit me veturë mbi 100 mijë euro (Foto)