Showtime

Eni Koçi duket ‘zjarr’ me pozë në bikine, Genci nuk i reziston edhe ai i lë një koment

06/12/2019 20:28
nga:Natyra

Këngëtarja Eni Koçi ka pozuar në bikine e shtrirë dhe foton e ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.

Eni, ka ekspozuar këmbët e saj të gjata dhe belin e bukur.

Artistja, ka marrë komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj, një koment i ka shkruar edhe i dashuri i saj Genc Prelvukaj.

‘E gjeni dot ku ndodhem…’, ka shkruar ajo në imazhin e mëposhtëm.

Këngëtari Genc Prelvukaj i ka shkruar disa emoy të flakës në foto, me atë mendimin se ajo po duket ‘zjarr‘. Ajo ia ka kthyer me një emoy ‘zemër‘.

Eni dhe Genci, tashmë janë në lidhje dashurie që një kohë, çifti kanë publikuar edhe projekte muzikore së bashku.

‘Vetem ti’, është njëra nga këngët që ata kanë publikuar duke i bashkëngjitur edhe videoklipin ku shihen shumë të afërt njeri me tjetrin.

/GazetaBlic/

06/24/2019 19:53

Eni Koçi ‘tërbon’ Instagramin pozon me këmbë ‘në ajër’