Showtime

Enca publikon projektin e ri, shfaqet provokuese në videoklip

07/19/2019 19:00
nga:Lorik J

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca ka sjellur projektin e ri muzikor.

“Jealous” mban titullin kënga e re e cila erdhi e shoqëruar edhe me videoklip në të cilin nuk kishin si të mungonin skenat provokuese, shkruan Indeksonline.

Enca shfaqet në disa skena të ‘nxehta’ e rrethuar ka femra të veshura në bikini, ndërsa nuk mungojnë as gjestet seksi e të shfrenuara.

Theksojmë që këtë herë vet këngëtarja u kujdes për tekstin dhe vijën melodike.

Klipi “Jealous” tashmë është publikuar në kanalin zyrtar në ‘Youtube’.