Showtime

Emociohet Stresi, fansi bën tatuazh fytyrën e tij

06/13/2018 13:17
nga:L I

Prej disa vitesh, reperi Stresi ka arritur të kthehet në një nga këngëtarët më të dashur shqiptarë.

Të shumtë janë fansat që e duan, dhe këtë e kanë demonstruar edhe së fundmi. Një prej tyre ka arritur deri aty sa portretin e Stresit, ta pikturojë në trupin e tij.

Ka qenë vetë stresi që ka ndarë në Instagramin e tij, videon e fansit ku ka shkruar.

“Me suprizuat pafund sot, flm zotit flm të gjithëve ju.”- ka shkruar reperi në videon e publikuar, ku shohim fansin të ulur duke bërë tatuazhin.

11/07/2018 12:08

Vjehrra e çmendur për Stresin, shikoni çfarë bën për të