Showtime

Emina Çunmulaj surprizohet nga bashkëshorti miliarder (FOTO)

02/14/2018 20:54
nga:L I

Ka vite që Emina Çunmulaj është e martuar me biznesmenin e njohur Sam Nazarian, shkruan GazetaBlic.

Nga kjo martesë çifti kanë dhe një vajzë me emrin Ella.

Me rastin e ditës së “Shën Valentinit” ajo ka zgjedhur një fotografi shumë ndryshe nga të tjerët për t’i bërë urimin e saj bashkëshortit.

Fotografi kjo ku Sam është duke e kapur atë në të pasme.

Always My Valentine ❤️

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Ndërsa, Sam është përkujdesur që ta surprizojë Eminën duke i mbushur shtëpinë me tullumbace të kuqe në formë zemre, gjë që e ka gëzuar pa masë bukuroshen shqiptare./GazetaBlic

12/05/2018 15:29

Jo vetëm Adelina Tahiri por edhe këto këngëtare dhe modele shqiptare u martuan me milioner të huaj!