Showtime

Elvana Gjata një yll i vërtetë për ditën e të dashuruarve, pozon pranë këtij mashkulli (FOTO)

02/14/2018 21:00
nga:L I

Elvana Gjata ka pak javë që është kthyer në Tiranë, shkruan GazetaBlic.

Ajo para pak ditësh realizoi një koncert privat ku ishin të ftuar vetëm 100 njerëzit e saj më të afërt.

Në këtë koncert ajo shfaqi gjashtë këngët akustike të albumit të saj më të ri “3”. Të gjitha këto këngë janë punuar nga vet këngëtarja, si dhe Pirro Çako e Darko Dimitrov.

“Me fal” @pirrocako @darkodimitrov

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Përveç zërit të veçantë, Elvana njihet dhe për stilin e saj të cilit i kushton shumë rëndësi.

Ajo ka puzuar pranë komedianit të njohur Ermal Mamaqi, e që po duket një yll i vërtetë. E veshur me fustan të gjatë, të zi, e rregulluar deri në detaj, Elvana po duket e bukur si asnjëherë më parë.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Diva e muzikës shiptare do të jetë e ftuara e radhës këtë të shtunë në emisionin “Xing me Ermalin”, ku këtë e ka bërë të ditur dhe vet ai përmes një postimi të bërë llogarinë e tij në Instagram./GazetaBlic

Këtë të shtunë @elvanagjataaaa siç nuk e keni parë asnjë herë. Xing me Ermalin.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

02/19/2019 19:53

U duk e veçantë veshja e Elvanës në koncertin e Pavarësisë, por qenka e kopjuar