Sporti

Ekskluzive: Rrahje mes dy taboreve VIP në duelin Bullgari – Kosovë

06/10/2019 23:02
nga:M K

Duket se bullgarët nuk e kanë pranuar humbjen me sportivitet.

Janë acaruar raportet mes dy taboreve VIP pak para përfundimit të ndeshjes, shkruan GazetaBlic.

Siç raporton korrespodenti ynë nga vendi i ngjarjes, dy taboret VIP kanë pasur një zënkë mes vete, derisa deri më tani nuk raportohet për më shumë.

Pak më vonë do të dalim me infomata shtesë nga ky ekses.

/GazetaBlic/

09/18/2019 22:41

Çmenden serbët – Sportistët kosovarë ngrisin flamurin kombëtar dhe atë shtetëror në mes të Serbisë