Sporti

Eibar – Barcelona, kjo është nota fantastike e Messi (FOTO)

02/17/2018 18:09
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka fituar ndaj Eibar.

Ekipi i Valverdes ka fituar në udhëtim me rezultatin 0-2, shkruan GazetaBlic

Luis Suarez dhe Jordi Alba ishin golashënuesit në këtë duel.

Pas përfundimit të ndeshjes, ‘Whoscored’ ka publikuar notat e lojtarëve.

Më i miri i ndeshjes ishte, Alba i  cili u vlerësua me notën 8.0, kurse dështimi i ndeshjes ishte Orellana, i cili mori karton të kuq./GazetaBlic/

10/14/2019 08:04

Barcelona ua “vë drynin” dy futbollistëve