Showtime

Egzona e Albatrit Muqiqi e bukur si asnjëherë më parë (FOTO)

02/13/2018 15:33
nga:L I

Martesa e saj me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqi, bëri që ajo të jetë mjaft e komentuar në mediet rozë, shkruan GazetaBlic.

Egzona dhe Albatriti janë bërë prindër për herë të parë në Maj të vitit 2017. Egzona solli në jetë një vajzë të quajtur Amelia.

Urime vitin e ri 2018 🎉 nga familja jonë paqi shendet dhe harmoni ne familjet tuaja #Gëzuar @albatritmuqiqi ❤️ #Amelia

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on

Edhe pse e përkushtuar ndaj familjes, ajo ka disa muaj që ka hapur dhe një biznes të sajin.

Ndonëse janë bërë afro 1 vit që kur është bërë nënë ajo ka arritur t’i rikthejë format trupore.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, e veshur me fustan të gjatë, ajo po duket e bukur si asnjëherë më parë./GazetaBlic

01/16/2019 15:04

Egzona publikon foton e parë të binjakëve, por një detaj merr vëmendje