Showtime

E njihni këtë vogëlush në foto? Tani është njëri nga reperët më të suksesshëm

02/14/2018 20:00
nga:E Sh

Ledri Vula është njëri ndër artistët më të pëlqyer kosovar, shkruan Gazeta Blic.

Ai ka filluar karrierën muzikore qysh i vogël, ku tanimë ka sjellë hite e këngë nga më të ndryshmet. Në rrjetin social poashtu është mjaft aktiv, fotografia e fundit që ka publikuar është koha kur Ledri ka qenë i ri, i cili siç duket që atëherë ka pasur prirje për repin.

Shikojeni imazhin dhe vlerësojeni vetë..

Ndryshe, projektin e fundit që ka publikuar është ‘1 Janari’, që ka nisur mbarë vitin 2018. /GazetaBlic./

02/02/2019 16:22

Ledri Vula kujton rikthimin e tij me këngën 100 probleme, pas ‘sherrit’ me ish të dashurin e Dafina Zeqirit