Sporti

E fundit nga Italia: Agjenti i Correa sot arrin në Milan

08/14/2019 10:04
nga:Ideal

Sipas gazetarit, Fabrizio Romano të portalit italian ‘Calciomercato.com’, agjenti i Angel Correa do të jetë sot në Milan, i gatshëm që të finalizoj marrëveshjen me klubin italian.

Bisedimet midis Atletico Madrid dhe AC Milan vazhdojnë, por ende nuk është arritur një marrëveshje e duhur, përcjellë GazetaBlic.

Prandaj, agjenti synon të zhbllokojë marrëveshjen, pasi Correa dëshiron vetëm ‘kuqezinjtë’.

/GazetaBlic/