Lajme

‘E diela sportive’ e presidentit Thaçi dhe Rrustem Mustafës

05/19/2019 13:20
nga:A. R.

Presidenti i vendit Hashim Thaçi dhe ish-deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa, kanë dalur për shëtitje këtë të diel.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Mustafa, i cili ka postuar një fotografi në rrjetin social facebook, ku shihet të dy së bashku të veshur me veshje sportive.