Showtime

Dy këngëtaret yje, por nëna e Greta dhe Eni Koçit një yll i vërtetë

10/09/2019 15:55
nga:L I

Ka disa ditë që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë udhëtuar drejt Plavës, nga ku dhe këngëtarja publikonte fotografi të ndryshme, shkruan GazetaBlic.

Ndërsa ditën e sotme ajo ka publikuar dhe një fotografi me nënën, duke përfituar të vizitojnë vende interesante.

Në Instastoryt e Enit, ato duken të dyja duke parë objekte të vjetra.

Ndër të tjera, Eni ka përfituar nga situata për t’a bërë paksa xheloze Gretën, për faktin se po pushon me mamanë.

“Për inat të Gretës”, ka shkruar Eni Koçi./GazetaBlic