Sporti

Dy gola të shpejtë në duelin Gjermani – Argjentinë

10/09/2019 21:19
nga:M K

Gjermani po avanson 2-0 ndaj Argjentinës në miqësoren që po zhvillohet në Signal Iduna Park.

Gnabry dhe Havertz realizuan në minutat 16′ dhe 22′ për epërsinë e dyfishtë të “Die Manschaft”, shkruan GazetaBlic.

Më poshtë edhe golat e para pak çasteve, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

1-0

2-0

/GazetaBlic/

10/09/2019 22:47

Paqe në miqësore