Showtime

Dua Lipa vjen me ngjyrim më të errët se kurrë më parë për V Magazine

05/16/2018 17:34
nga:FL.B

Superylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë aktive dhe shumë prezentë në mediat e ndryshme.

E zënë me projekte muzikore dhe koncerte, bukuroshja shqiptare gjithnjë gjen kohën që të jetë prezente në media.

Haters gonna hat.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Kësaj radhe ajo ka qenë pjesë e numrit më të ri të V Magazine.

Këngëtarja nga Prishtina kësaj radhe vjen më ndryshe me një ngjyrim më të retë në një sesion që shfaq atë edhe plot me stil.

Planning to come back here for my retirement 🍷🍷🍷

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

“Një anë më e errët e imja që ju bën të ndiheni më ftohtë”, u shpreh Dua në konfirmimin e numrit më të ri të kësaj reviste.

Superylli shqiptar po vazhdon me performancat e saj nëpër botë, ku së fundmi qëndroi në Japoni në kuadër të turneut të saj aziatik.

Ajo pritet të performojë në Prishtinë me 10 gusht në atë që pritet të jetë festivali më i madh, Sunny Hill Festival.

03/21/2019 10:04

Dua Lipa sërish në Prishtinë?