Showtime

“Dëgjova se ju kam munguar”, Dhurata Ahmetaj rikthehet me super dekolte

07/14/2019 15:09
nga:N S

Dhurata Ahmetaj është një ndër këngëtaret më të dashura dhe të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj, duke mos lënë pa përmendur se është edhe mjaft tërheqëse.

Këngëtarja ka kohë që nuk ka publikuar projekte të reja muzikore dhe sigurisht që na duhet ta pranojmë se këngët e saj na kanë munguar të gjithëve.

Gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes për fotot e saj atraktive që publikon në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, ku shihet në një restorant e veshur me një këmishë të hapur duke vënë në pah gjoksin atraktive me dekoltenë e saj të hapur, duke ngacmuar kështu imagjinatën e ndjekësve të saj.

“Dëgjova djema që ju kam munguar”- me këtë mbishkrim e ka shoqëruar këngëtar.