Showtime

Dani bëhet me veturë të re Porsche që kushton 100 mijë euro (FOTO)

02/01/2018 22:34
nga:A. R.

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani ka dëshmuar ndër vite afeksionin për veturat.

Ai nuk është kursyer në blerjen e makinave të shtrenjta dhe gjithmonë ka ngasur një të tillë. E duket se në vitin e ri, rradha ka qenë për një makinë të re.

Dani ka bërë ‘pazarin’ ditën e sotme për një Porche të fjalës së fundmit me model që vjen me ndryshime të specikuara.

Vlera e kësaj veture mendohet të jetë dhjetëra mijëra euro, afër 100.000-shit.

Epo ta gëzojë Dani dhe të ketë vozitje të rehatshme. Ç’të themi tjetër? /Prive.al/

 

05/15/2019 18:58

‘Porsche’-ja për të cilën asnjëherë nuk e keni ditur se ekziston