Showtime

Dafina Zeqiri ju lë pa fjalë në paraqitjen e fundit!

02/14/2018 18:46
nga:E Sh

Stili i veçantë e bënë të jetë ndër artistet më të dalluara dhe unike, shkruan Gazeta Blic.

Që nga fillimi i karrierës së saj, Dafina Zeqiri ka bërë eksperimente të llojllojshme si në pamje ashtu edhe në dukje, por për të nuk paraqet ndonjë problem të madh. Madje, kjo është ajo që nuk heziton të provojë të gjitha mënyrat veçse për t’u ndjerë komode në to.

Ka pak kohë që ka bërë debutimin në tregun ndërkombëtar, e më të shkuar atje ka ndërruar edhe stilin. Në këtë paraqitjen e fundit duke shumë ‘hot’, gjersa vë në pah gjoksin.

Këngët e fundit që ka publikuar janë ‘Told Ya’ dhe ‘Ti e din’,  e lansuar gjatë qëndrimit të saj në Kosovë ./GazetaBlic./

02/18/2019 18:57

Këngëtarët që ia ‘huqen’ urimit për 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës