Showtime

Bleona Qereti me këtë fotografi ju uron Shën Valentinin (FOTO)

02/14/2018 20:15
nga:L I

Bleona Qereti ka vite tashmë që është shpërngulur në Amerikë, për të zhvilluar atje karrierën muzikore, shkruan GazetaBlic.

Ajo gjithmonë komentohet për linjat trupore të cilat nuk heziton t’i shfaq dhe për ndjekësit e saj.

Me rastin e festës së “Shën Valentinit” ajo ka zgjedhur një fotografi më ndryshe për t’i uruar ndjekësit e saj.

❤️ #happyvalentinesday 📸 @acp_photography @eats.channel

A post shared by Bleona (@bleona) on

Sa i përket projekte muzikore, ka kohë që Bleona nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, pasi i fundtet mbetet ai me titull “Take you over”

02/10/2019 13:54

Kështu nuk iu ka ra ta shihni Bleona Qeretin!