BLIC.TV

Best Of 2018 në “Blic Interview”:Intervistat me Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Fatmir Limaj, Baton Haxhiu, Shpend Ahmeti, Vjosa Osmani…

01/13/2019 11:23
nga:Gazeta Blic

Blic Interview me Astrit Gashi, produkti televiziv i Gazeta Blic, që filloi në muajin tetor 2018, vazhdon edhe në 2019 me emisionin e parë të vitit që është përmbledhje e pjesëve më të mira nga Intervistat.

Vazhdoni të na ndiqni çdo të premte në ora 22:00 në Klan Kosova, në www.gazetablic.com si dhe “LIVE” edhe përmes faqeve në Facebook të Gazeta Blic dhe Klan Kosova.

08/03/2019 18:01

Gashi zbulon ‘lojën brilante’ të Mustafës: Me një të rame, tri të vrame