Showtime

Bes Kallaku takon ish mesfushorin e Bayern Munich

09/18/2019 22:14
nga:Natyra

Aktori shqiptar Bes Kallaku ka publikuar një imazh me njërin nga futbollistet françez.

Ai e ka takuar atë dhe ka shkrepur fotografi të publikuar në Instagram, shkruan GazetaBlic.

‘@franckribery7 do ta marr te ekipi i Lacit #falcothemovie’, ka shkruar Kallaku në postim.

Menjëherë pas publikimit të fotos, ai ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e tij, ishte edhe Lorik Cana i cili i ka lënë një koment me disa emotikona duke qeshur.

/GazetaBlic/

06/06/2019 14:23

Bes Kallaku vjen me projektin e ri, kjo nuk pritej