Showtime

Bën yoga vetëm në të brendshme, Britney provokon me këmbë të hapura para pasqyrës

10/09/2019 10:59
nga:Natyra

Britney Spears publikoi një foto provokuese në Instagram.

Britney Spears ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq gjysmë e zhveshur, shkruan lajmi.net. Këngëtarja postoi një foto, teksa ishte veshur në të brendshme dhe po përgatitej për yoga, ajo fillimisht vallëzoi 20 minuta.

Në foto, e gjithë vëmendja ishte tek mënyra se si kishte pozuar Britney, e që u shfaq me këmbë të hapura para pasqyrës.

Kujtojmë se Britney Spears muaj më parë kishte probleme me shëndetin mendor.