Sporti

Barcelona barazon rekordin historik (VIDEO)

02/17/2018 18:28
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës ka fituar ndaj Eibar.

Ekipi i Valverdes ka fituar në udhëtim me rezultatin 0-2, shkruan GazetaBlic

Luis Suarez dhe Jordi Alba ishin golashënuesit në këtë duel.

Pas kësaj fitore, Barça ka barazuar një rekord historik.

Tashmë ekipi i Valverdes ka shkuar në 31 ndeshje pa humbje në La Liga, duke barazuar kështu rekordin e Pep Guardiolas, që është vendosur në vitin 2010/2011./GazetaBlic/

 

10/14/2019 08:04

Barcelona ua “vë drynin” dy futbollistëve