Showtime

Bajram Party te ‘Princi i Arbërit’ me Sabri Fejzullahun e shumë yje të tjera

06/13/2018 15:06
nga:L I

Hoteli “Princi i Arbërit” për nder të festës së Fitër Bajramit organizon mbrëmje të madhe muzikore me këngëtarë vendorë.

I zgjedhur është këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu ai që do t’i argëtojë të ftuarit.

Bajram Party do të jetë festa e menduar për të interesuarit që të shijojnë mbrëmjen muzikore.

Shemi nga grupi Ilirët, Elira Shala, Drini, Dj69 dhe Dj Flame do të jenë në krah të Sabri Fejzullahut për ta bërë këtë mbrëmje edhe më të gëzueshme.

Mbrëmja fillon nga ora 19:00 dhe për rezervime duhet kontaktuar këta numra telefoni: 044-939-931 dhe 049-577-839./Artikull i sponzorizuar