Showtime

Babai i 2 ton feston sot ditëlindjen, kështu e uron ai

05/15/2019 20:21
nga:Natyra

Babai i ‘2 tonit’ sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.

Me një postim në rrjetin social ‘Instagram‘, ai i ka uruar ditëlindjen.

‘Urime ditëlindjen BABË 
Te dua ❤️‘, ka shkruar këngëtari.

Ndryshe, projekti i fundit nga 2 toni është në bashkëpunim me Alban Skenderajn ‘Drejt ne zemer’./GazetaBlic/

06/09/2018 12:11

Kjo është arsyeja e dhimbshme për të ciln Labi dhe 2Ton anuluan publikimin e këngës