Showtime

Arta Bajramin moti nuk e keni pa kaq ‘të nxehtë’, të gjithë sytë tek gjoksi i saj!

06/13/2018 22:03
nga:FL.B

S’është se ka qenë fort aktive në rrjetet sociale por edhe në muzikë, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo këngëtarja shqiptare nga Kosova, Arta Bajrami kohët e fundit është ndezur goxha fort duke publikuar imazhe nga më të ndryshmet.

© Arta Bajrami [instagram]

Sonte ajo ka ardhur me një imazh goxha atraktiv në formatin bardhë e zi, teksa u pa e veshur me një fustan elegant që në qafë kishte një numër aksesorësh dhe ishte i hapur sipër.

Marrë parasysh çarjen në mesin e sipërme të trupit, këngëtarja ka bërë që të duket fort provokuese pasi një pjesë e gjoksit i shihet plotësisht.

© Arta Bajrami [instagram]

Me flokët e kapura nga prapa e me një balluke të gjatë të lëshuara nga anash, Bajrami ta jep ndjesinë e një gruaje bukuroshe tejet atraktive.

© Arta Bajrami [instagram]

Siç ka bërë gjithmonë 38-vjeçarja edhe këtë herë ka përdorur aksesorë të rëndë për t’i kombinuar me fustanin.

Vlen të theksohet se Arta që nga muaji Shtator i vitit të kaluar nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikorë. Kënga e saj e fundit titullohet “A dalim” dhe deri më tash në YouTube ka marrë gati gjysmë milioni shikime. / © GazetaBlic /

12/17/2018 13:34

Vë në kokë plisin e babait të ndjerë dhe këndon këngët e tij! Këngëtarja shqiptare: Ishte koha ta çoj në vend amanetin e tim ati