Sporti

Arian Qallaku edhe për një vit me klubin e KB Rahovecit

08/14/2019 10:49
nga:Ideal

Sot dhe zyrtarisht klubi i basketbollit, KB Rahoveci i ka vazhduar kontratën lojtarit të tyre, Arian Qallakut.

KB Rahoveci po bën paraqitjet të mira në basketbollin kosovar, ku këtë edicion ishte edhe pjesë e organizimit të kampionatit ‘Final8’, përcjellë GazetaBlic.

Pra kështu klubi ‘vreshtarë’ ia ka vazhduar kontratën edhe për një sezon basketbollist të dalluar, Qallaku.

Më poshtë mund ta shikoni postimin e plotë të KB Rahovecit:

/GazetaBlic/