Lajme

Aksidentohet autobusi i trafikut urban në Prishtinë

05/01/2019 18:56
nga:Gazeta Blic

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë.

Një veturë me targa lokale dhe një autobus i trafikut urban janë ndeshur.

Dëmet materiale në aksident janë të konsiderueshme ndërsa nuk është bërë e ditur për ndonjë person të lënduar.

Policia e Kosovës kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

01/07/2020 11:45

Zhduket një i mitur nga Strehimorja e Fëmijëve në Prishtinë