Lajme

Aksident mes dy veturave dhe një motori në Skenderaj

07/12/2019 12:05
nga:A. R.

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Runikë të Skenderajt, ku janë përplasur mes vete dy vetura dhe një motor, shkruan Gazeta Blic.

Dëshmitarë të rastit kanë dërguar fotografi në redaksinë e Gazeta Blic, teksa shihet se në vendngjarja kanë dalur edhe ekipet e Policisë së Kosovës.

Ende nuk dihet për ndonjë të lënduar, gjersa për detaje nga ky rast do të njoftoheni më vonë.