Showtime

Agnesa Vuthaj në pushime, shfaqet sensuale nga anija

09/10/2018 10:12
nga:Natyra

Agnesa Vuthaj si dhe shumica e yjeve kanë preferuar ditët e para të muajit shtator për t’i kaluar pushimet.

Ish-missi përmes llogarisë ‘Instagram’ ka treguar se po shijon detin, nga ka postuar edhe një fotografi.

Me një fustan të shkurtër veror e një kapele ajo duket tejet sensuale teksa ka pozuar në një anije.

Ndryshe Agnesa vazhdon të jetë një nga miss-et më të bukura dhe suksesshme që kanë prezantuar ndonjëherë Kosovën.

04/21/2019 08:45

Agnesa Vuthaj imazhe nga shtrati, shfaqet pa pikë grimi!