Showtime

Adelina Tahiri vesh fustan transparent në ditëlindjen e djalit

09/11/2019 14:13
nga:Natyra

Adelina Tahiri dje organizoi festë madhështore për ditëlindjen e djalit të saj, Jonit.

Këngëtarja kishte mbledhur në një vend, familarë, miq e kolegë të saj të ngushtë, të cilët u argëtuan me muzikë live.

Ajo kishte veshur një fustan elegant të gjatë, i cili në një pjesë të trupit ishte transparent dhe ia theksonte format trupore.

Kujtojmë se “Përgjithmonë” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Tahiri.

09/18/2019 20:32

Adelina Tahiri ‘ndez’ rrjetin me foto provokuese, zbulon barkun e sheshtë