Showtime

Adelina Berisha ekspozon të pasmet ‘bombë’!

04/15/2019 15:10
nga:Natyra

Adelina Berisha ka publikuar një imazh në ‘Instagram‘ , shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja, njihet për linjat e saj trupore joshëse dhe të formësuara.

Në foton e  fundit të ndarë me ndjekësit, ajo nuk ka hezituar t’i shfaq.

Adelina, ka ekspozuar të pasmet bombastike.

Artistja shqiptare ka vënë edhe makijazh ku e ka përshtatur shumë mirë veshjen./GazetaBlic/

04/23/2019 11:16

Adelina Berisha publikon foto të nënës së saj, ka disa fjalë për të