Lajme

​Arrestohet aktori Mensur Safqiu i njohur si “Sheqa” i Stupcave

05/10/2018 09:13
nga:FL.B

Policia e Kosovës mëngjesin e sotëm ka ndaluar dhe arrestuar aktorin Mensur Safqiu, i njohur për publikun më së shumti me rolet e bashkëpunimet te ‘Stupcat’.

Në fotografitë e siguruara nga KosovaPress shihet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Naim Frashëri”, ku policia kishte bllokuar rrugën për ta kontrolluar veturën e aktorit.

Deri në këto momente nuk ka më shumë detaje lidhur me rastin.

05/10/2018 20:38

Mensur Safqiu tregon pse ndodhi arrestimi i tij ditën e sotme